Vakumla Göçük Düzeltme


Vakumla Göçük Düzeltme

kaporta

Vakumla Göçük Düzeltme

Vakumla göçük düzeltme, Arabanızda dış darbeler sonucu kaporta aksamları üzerinde meydana gelen boyanın zarar görmediği ve genellikle 7 cm çap ölçüsüne kadar kaporta göçüklerinin özel el aletleri ile aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilerek eski haline getirme tekniği ve uzmanlık isteyen bir sanattır.

Her araç sahibi için arabasının zarar görmemesi ve herhangi bir zarar görme ya da hasar anında en etkili yöntemlerin değerlendirilerek işlemlerin yapılması çok önemlidir. Arabaların orijinalliği bozulsun istenmez ve bununla beraber gereken tüm uygulamaların da sırası ile yapılması arzulanır. Bu noktada ise zaman zaman yaşanan kaporta göçükleri sürücüleri hayli düşündürürken, vakumla kaporta göçük düzeltme işlemleri sonrasında ne aracın orijinal yapısı bozulur, ne de farklı bir yönden zarar görme durumu ortaya çıkar. Her anlamda profesyonel bir hizmet türü olarak bu işlemlerden gönül rahatlığı ile faydalanılabilir.

Vakumla göçük düzeltme tekniği ile aracın orijinalliği bozulmaz, ikinci el satışında değer kaybına uğramaz. Düzeltme işleminden tatminkar bir sonuç alınabilmesi için kaportada göçük bölgesindeki saçın uzamamış ve boyanın zarar görmemiş olması gerekir. Daha önce hasar görmüş saç veya alüminyum alaşımlı paneller üzerindeki göçüklerin giderilmesinde vakumlama tekniği kullanılmaz Böyle durumlarda sacın çatlama ihtimali çok yüksektir. Vakumla göçük düzeltme işleminde, üzerinde göçük bulunan panelin arkasına özel aletlerle ulaşılır dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilir.

Dünyada üretilen araçların panel arkalarına ulaşılabilme oranı yüzde 85 mertebesindedir. Ancak, Vakumla kaporta düzeltme tekniği ile yapılamayan kaporta göçükleri geleneksel yöntemlerle düzeltilip, boyanmak durumundadır.
Güvenilir ekipler ve doğru teknikler ile en iyi sonuçların alınması mümkün iken, araçtaki hasar durumuna göre dileyen her araç sahibi profesyonel ekiplere arabalarını emanet ederek vakumla göçük düzeltme işlemlerini yaptırabilir.

Eren Otomobil Hakkında

Vakumla göçük düzeltme işinde uzman bir şekilde arabanızı en iyi şekilde size vermek için usta kadromuz ile arabanıza en iyi hizmeti göstermeye biz hazırız.Artık kazalardan sonra arabalardaki hasarları dert etmeye son verin eren otomobil herzaman sizin yanınızda.Bizim için en önemli şey müşteri memmuniyetidir.Arabanızı rahatça teslim edeceğiniz bir firma mı arıyorsunuz ? Artık fazla uzaklara gitmenize gerek yok Vakumla göçük düzeltme işinde profesyonel ekibimiz ile temiz bir şekilde arabanızı geri teslim etmeye hazırız.Başarılı sağlam güvenilir bir iş istiyorsanız biz eren otomobil olarak sizinle çalışmaya hazırız.Eğer sizde hazırsanız hemen bize ulaşın.Vakumla kaporta düzeltme artık bizimle çok kolay.İşlerimizi uzman bir şekilde uygun fiyatlara yapmaktayız.


Etiketler : , , , , , , , ,